instagram Takipçi Hilesi

 

Merak edenler için instagram Takipçi Hilesi ile ilgili detaylı bilgileri bu sayfada topladık.

 

Birçok instagram kullanıcısı ön plana çıkmak için takipçi sayısını veya beğeni sayısını arttırmaya çalışıyor. Bazı satıcılar ve kurumsal şirketler de instagram sayfalarının güvenilirliği açısından takipçi sayısına ihtiyaç duyuyor. Hal böyle olunca takipçi hilesi için yeni yollar ortaya çıkıyor.

  Takipçi sayısını arttırmak için çeşitli panellerde takipçiler satışa sunulurken ücretsiz sitelerde ise instagram hilesi ile ilgili çeşitli çalışmalar bulunuyor. İnstagramın Hilesi için pek çok site ve uygulama bulunmakta. Bu uygulamalardan birini indirerek hesabınızla giriş yapıyorsunuz ve günde belli bir limite kadar takipçilerinizi arttırabiliyorsunuz. Ücretsiz ama istediğiniz kadar da takipçi arttıramıyorsunuz. Bu anlamda çeşitli sınırlamalar koyuluyor. İnstagram kullanıcıları ise bu sınırlamadan kurtulmak için pek çok uygulamayı aynı anda indirip hepsinden hesabıyla giriş yaparak takipçilerini maksimum arttırabildikleri kadar arttırıyor. Tüm uygulamalarda bulunan günlük limitleri hilesi kullandıktan sonra da takipçi sayınızda ciddi bir artış oluyor. Takipçi edinmenizin yanında instagram gönderilerinize beğeni de yollayabiliyorsunuz. Ancak bunun da günlük olarak belirlenmiş bir kredi limiti bulunuyor. Örneğin; günlük 50 kredi veriliyor ve takipçi ya da beğeni kazan diyerek yaklaşık 100 takipçi ya da beğeni kazanabiliyorsunuz. .

  Bunun dışında instagramda takibe takip şeklinde sayfalar bulunuyor. Bu sayfalardaki kişileri takip ettiğinizde onlar da sizi ediyor ve bu takip sirkülasyon bu şekilde devam ediyor. Yine takibe takip sayfalarında beğeni attığınız kişiler aynı şekilde sizi de beğeniyor ve iki taraf da bu sayede kazanmış oluyor. Takibe takip hilesi bir yere kadar gidebiliyorsunuz ancak sayfanız özgünse ve gerçekten yaratıcı işler başarabiliyorsanız bir süre sonra takipçi kasmak için bir şeyler yapmanıza gerek kalmıyor ve takipçileriniz her gün düzenli olarak gelmeye başlıyor. Sizler de fenomen olmak istiyorsanız veya İnstagram’da ilgileri üzerinize toplamak istiyorsanız bu sitelerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. İnstagram Takipçi Hilesi ücretsizdir ve tüm instagram kullanıcıları günlük kredi limitleri kadar takipçi kazanabilir.